Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2023

Dzisiaj, tj.  1 czerwca br.,  rozpoczynamy rywalizację o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2023, która potrwa do końca czerwca.

Udział w zabawie będzie idealną odskocznią od problemów dnia codziennego. Udział jest całkowicie bezpłatny, natomiast w zamian można wiele zyskać.

Najaktywniejsi otrzymają vouchery o wartości 1500zł, 1000zł, 500zł 400zł, 300zł, 200zł oraz wiele nagród rzeczowych
Dodatkowo każdy kto w czerwcu nakręci dla Nowego Sącza minimum 1000 km (wystarczy ok. 34km dziennie) otrzyma profesjonalną rowerową koszulkę (taką jak na plakacie) od Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla. 

Do rywalizacji może przystąpić każdy (bez względu na wiek), wystarczy posiadać telefon z systemem Android lub iOS i pobrać bezpłatną aplikację o nazwie „Aktywne Miasta” oraz zarejestrować się za pomocą adresu mailowego lub poprzez Facebooka.

Uczestnik nie musi być mieszkańcem miasta, ani powiatu, nie musi przebywać nawet na terenie kraju, wystarczy, że w aplikacji wybierze miasto Nowy Sącz dla którego będzie kręcić kilometry.

Aby dołączyć do treningu, po instalacji aplikacji i rejestracji:
na ekranie głównym – dolna belka należy kliknąć: > rywalizacje > publiczne > Trening RSP 2022 i tutaj wybrać: miasto Nowy Sącz > rodzaj: ogólny > grupa Urząd Miasta (lub inna dostępna) > dołącz.
Od tego momentu, przed każdym treningiem należy uruchomić aplikacje, włączyć GPS w telefonie i ruszać w drogę.
Po zakończonym treningu, aby go zapisać należy przytrzymać kwadrat STOP i poczekać aż z ekranu zniknie okrąg.

Wszystkich zainteresowanych rywalizacją o Puchar Rowerowej Stolicy Polski zapraszamy do dedykowanej grupy na facebooku, gdzie najszybciej można uzyskać odpowiedzi na pytania związane z zabawą: 
https://www.facebook.com/groups/2997230410353531

W przypadku pytań dotyczących rywalizacji, należy kontaktować się: rsp@nowysacz.pl lub z Centrum Informacji Turystycznej  tel. 18 444 24 22.