Innowacje, ekologia i mobilność w jednym miejscu II Międzynarodowe Targi EkoFlota 

II Międzynarodowe Targi EkoFlota 0dbędą się w dniach 6-7 października 2017 r. w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie.

Pierwszego dnia impreza będzie miała charakter B2B. Drugi dzień będzie otwarty dla wszystkich chętnych, dla których przygotowane zostaną dodatkowe atrakcje, pokazujące, jak być eko na co dzień. Dzień Biznesowy poprowadzi Adam Kornacki, a Dzień Otwarty Rafał Jemielita. Obaj są cenionymi dziennikarzami motoryzacyjnymi, znanymi z anteny TVN Turbo.

Dzień Biznesowy

Piątek 6 października jest przeznaczony dla profesjonalistów. Dzięki networkingowi będą oni mogli nawiązać nowe relacje i wymienić się doświadczeniami z gronem innych specjalistów.

Dzień Biznesowy będzie okazją do sprawdzenia najnowszych modeli ekologicznych samochodów, które zostaną użyczone zwiedzającym do testów. Ponadto uczestnicy będą mogli zapoznać się z narzędziami niezbędnymi do podjęcia działań związanych z ochroną środowiska i społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz rozwiązaniami, które ułatwią zarządzanie flotą i umożliwią zredukowanie kosztów jej działalności .

Bezpłatna rejestracja upoważniająca do wstępu: menadzerfloty.pl/ekoflota/zarejestruj-sie

Dzień Otwarty

Sobota, 7 października to nowość tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność. Organizator zaprasza wszystkich zainteresowanych tematami związanymi z ekologią i szukających sposobu na ciekawe spędzenie weekendu do odwiedzenia Centrum Targowo-Kongresowego.

Uczestnicy będą mogli m.in. przetestować szeroką gamę aut hybrydowych i elektrycznych. Zapraszamy całe rodziny. Samochody zostaną wyposażone w foteliki i podkładki dla dzieci, a o atrakcje dla najmłodszych zatroszczą się profesjonalni animatorzy.

W trakcie Dnia Otwartego zaprezentowane zostaną produkty związane z „zielonym” stylem życia (elektryczne rowery i deskorolki, aplikacje, drewniane okulary i zegarki oraz inne produkty eko). Na miejscu do dyspozycji uczestników będą food trucki z ekologicznymi potrawami. Gośćmi specjalnymi będą znani YouTuberzy motoryzacyjni.
Wstęp na Dzień Otwarty jest bezpłatny.

Konferencja E-Mobility

Konferencja E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport odbędzie się w trakcie Dnia Biznesowego. Weźmie w niej udział szerokie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej.

W trakcie Konferencji zostaną udzielone odpowiedzi na pytania dotyczące przepisów prawnych i prowadzenia biznesu w sposób przyjazny środowisku, a przy tym opłacalny. Prelegenci podpowiedzą, jak włączyć do floty auta ekologiczne i zdobyć fundusze na stację do ładowania. Eksperci pochylą się także nad samorządami oraz działaniami miast w kwestii nowoczesnej mobilności.

Organizator II Międzynarodowych Targów EkoFlota jest wydawca magazynu „Menadżer Floty: Forum Biznesowe”.

Partner Główny:
 RAWICOM.

Patroni Honorowi: Prezydent Miasta Słupska, Prezydenta Miasta Szczecina, Prezydenta Miasta Zielona Góra, Dolnośląska Szkoła Wyższa, Fundacja im. Mariana Bublewicza, Polska Fundacja Ekologiczna, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Patroni Merytoryczni: Fundacja Promocji Pojazdów Elektrycznych, Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego, Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego, Związek Polskiego Leasingu.

Partnerzy: Bird&Bird, BMZ Group, Kancelaria Adwokacko-Radcowska CC Law, Complex PR, Stowarzyszenie Ecodrive, fleet competence Group, Lotz & Partnerzy – Spółka Adwokatów, PoDrodze, PWR Racing Team, Virtual EXPO.

Wystawcy: Auto Miras, BMW Polska, Fleet Partners, Ford Polska, Info-Ekspert, Melex, MOTO Flota, Nissan CEE, Sygic, Toyota Motor Poland, Toyota Business Plus.

Więcej informacji: targiekoflota.pl.