12-13 październik 2019 Warszawskie Targi Relaksu – nowe ekologiczne targi hobbystyczne

W jednym miejscu w sercu Warszawy przez cały weekend będzie można poznać pomysły na różnorodne warsztaty i formy spędzania wolnego czasu, zgodne z ideologią slow life – niespiesznego życia. Poza tym mnóstwo produktów ekologicznych, zero waste i oczywiście polski design. Na targach nie zabraknie mody, biżuterii, wyposażenia wnętrz, książek, akcesoriów hobbystycznych.
Jak deklarują organizatorzy targów, „głównym punktem programu Targów Relaksu będą bezpłatne warsztaty hobbystyczne o różnej tematyce. Mamy ponad 20 tematów, 40 warsztatów, łącznie dla ponad 500 osób. Niebawem ruszamy z zapisami, które ogłosimy na naszym profilu na Facebooku”.

Pełną tematykę warsztatów będzie można znaleźć niebawem na www.targirelaksu.pl. W programie znajdą się m.in. warsztaty: kaligraficzne, baristyczne, z renowacji mebli, malowania henną, jogi twarzy, tańca ekstatycznego, warsztaty florystyczne, scrapbookingu, tworzenia zabawek dla zwierzaków, wyplatania bransoletek techniką makramy, wytwarzania osłonek zero waste na rośliny, plecenia jesiennych wianków do domu i na głowę itp.

Podczas Targów Relaksu odwiedzający zachęcani będą do wsparcia zwierzaków mieszkających w schronisku w Korabiewicach, a na stoisku Manufaktury Korabki będą mogli również poznać szczegóły procesu adopcyjnego.

Targi Relaksu mają na celu promowanie niespiesznego i naturalnego stylu życia, pełnego prostych przyjemności i jakościowego spędzania czasu wśród rodziny, znajomych i przyjaciół. A to wszystko w zgodzie z naturą.

„Wszyscy, którzy szukają nowych pasji, rozwijają własne zainteresowania lub po prostu chcą miło i niespiesznie spędzić weekend, mogą czuć się zaproszeni w dniach 12-13 października do Domu Towarowego Braci Jabłkowskich” – zachęcają organizatorzy. Wejście na targi i wszystkie warsztaty jest bezpłatne.

 

źródło:materiały prasowe